o _ S K L E » D E K O R Y

NA VĚTŠINU TVARŮ VÁM MŮŽEME ZHOTOVIT CELOU ŠKÁLU RŮZNÝCH DEKORŮ - MOTIVŮ OD BOHATÝCH KLASICKÝCH A TRADIČNÍCH , TAK MODERNÍCH -JEDNODUŠŠÍCH  (  dekory zde )

Nenašli výrobek s Vámi vybraným dekorem ? Neváhejte a napište na e-mail nebo vyplňte poptávkový formulář ( specifická poptávka ) .


DEKOR WIENA - No.106 NÁŠ HLAVNÍ DEKOR VYCHÁZEJÍCÍ Z TRADICE TÉTO BLASTI Velmi propracovaný dekor - velice náročný na zručnost brusiče DEKOR RAZNO - No. 101  ELEGANTNÍ STŘEDNĚ BOHATÝ TŘPYTIVÝ VZOR DEKOR CLASSIC 500 No.105 TRADIČNÍ BOHATÝ VZOR - nejrozšířenější bohatý dekor užínaný k zdobení českého křišťálu DEKOR 108 ( MP3 ) NOVĚ ZAŘAZENÝ VYZNAČUJE SE SVÝM KONTRASTEM LESKLÉ A MATNÉ MILENIUM ( 200 ) dekor z roku 2000 - původně s Exlusivitou na období 5ti let -VYTVOŘENÝ PRO JEDINÉHO ZÁKAZNÍKA Z USA , vychází z dekoru Wiena LEHKÝ JEDNODUCHÝ A ELEGANTNÍ DEKOR SOFT_250_MP2  OPĚT ZAŘAZENÝ DO NABÍDKY V ROCE 2004 VHODVÝ NEJEN PRO NÁPOJOVÝ SORTIMENT dekor byl původně s exlusivitou pro zákazníka ve Francii SOFT MP1 - LEHKÝ DEKOR VHONÝ VZLÁŠTĚ PRO NÁPOJOVÉ SKLO - vhodný pro umístění loga - textu

YzI1Yz