INSPIRACE a TIPY » POHÁRY A OCENĚNÍ
POHÁRY A OCENĚNÍ

Vyrobíme pro Vás jak tradiční pohár, tak jedinečný a unikátní pohár - cenu pro sportovní akce , nebo jako ocenění k významným událostem .


STATUETKA - CENA k 50tému VÝROČÍ POLSKÉ TV - KOMBINACE KŘIŠŤÁLU A STŘÍBRA STATUETKA - CENA k 50tému VÝROČÍ POLSKÉ TV  - KOMBINACE KŘIŠŤÁLU A STŘÍBRA PUTOVNÍ  POHÁR - MEMORIAL np. J. GARGULY PUTOVNÍ POHÁR fy. EBM BOWLING - KUŽELKY CENA  ZA  1. , 2., a  3. MÍSTO POHÁRY  ČSOB BANKA DÁRKOVÁ VÁZA fy. ŽELEZÁŘSTVÍ SOUKUP PAMĚTNÍ VÁZA  MATURANTŮ TŘÍDNÍMU UČITELI


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

ZTQ1ZmI2O